Career

Become part of an ambitious company. Become part of Roklen.

Why should you want to work for Roklen?

  • Experienced management

    We are a team of professionals with extensive experience in investment banking.

  • Unique products

    We create a new FinTech investment platform based on revolutionary products.

  • Growing and dynamic company

    You will participate in the development of unique products. Besides interesting job we offer an opportunity for further professional growth. It's only up to you whether you show us your potential.

Who are we looking for?

  • FinTech Analytik (full-time, part-time)+

    FinTech Analytik (full-time, part-time)

    Fundlift je první investiční crowdfundingová platforma ve střední Evropě. Od roku 2016 úspěšně zprostředkováváme růstovým projektům financování od široké veřejnosti formou emise cenných papírů.

    Vznikli jsme v rámci finanční skupiny Roklen, přední a dynamicky rostoucí české fintech skupiny, která mimo jiné působí v oblastech Corporate Finance poradenství (Roklen Corporate Finance), směny měn (RoklenFx), investičního a ekonomického zpravodajství (Roklen24), obchodování na kapitálových, finančních trzích a dražby cenných papírů (Roklen360).

    Do našeho týmu pracujícího na veřejných emisích cenných papírů prostřednictvím naší rostoucí platformy Fundlift hledáme posilu, která má ambice, drive pracovat v dynamickém, mladém týmu a rozvíjet v České republice trh crowdfundingu.

    Náplň práce:

    • Samostatná komunikace s emitenty cenných papírů na platformě
    • Strukturování emisí cenných papírů  - příprava veřejných emisí cenných papírů formou dluhopisů, investičních certifikátů a podílového investování
    • Příprava transakčních dokumentů (obchodních plánů společností, kontrola právní dokumentace)
    • Aktivní účast při jednání s klienty a další podpora při realizaci veřejných emisí
    • Agilní vyhledávání obchodních příležitostí
    • Participace na rozvoji Fundlift a jeho strategie

    Požadavky:

    • Absolvent studia VŠ ekonomického směru
    • Zájem o oblast financí, startupů, nových technologií, inovací
    • Analytické myšlení a schopnost vyhodnocovat obchodní záměry
    • Znalost finančních výkazů a schopnost přípravy a revize finančních plánů
    • Angličtina na úrovni B2
    • Zodpovědnost, samostatnost, iniciativa, podnikatelský duch
    • Předchozí relevantní pracovní zkušenost výhodou

    Nabízíme:

    • Unikátní možnost podílet se na rozvoji první a dynamicky rostoucí investment crowdfundingové platformy v České republice
    • Samostatnou práci na veřejných emisích cenných papírů inovativním způsobem
    • Úzkou spolupráci v dynamickém týmu
    • Pracovní příležitost v progresivní nezávislé finanční skupině sídlící v historickém centru Prahy
    • Motivační finanční ohodnocení

    Chcete se stát naším novým FinTech Analytikem?

    Write us
  • Junior Analytik v oddělení Roklen Corporate Finance+

    Junior Analytik v oddělení Roklen Corporate Finance

    Roklen Corporate Finance je součástí přední české finančně technologické skupiny Roklen.

    Pro náš zavedený ale stále expandující business v oblasti poradenství při fúzích, akvizicích (M&A) a na kapitálových trzích hledáme nové talentované kolegy, kteří mají ambici a chuť pracovat v dynamickém a mladém týmu. Poskytuje naše prémiové poradenské služby významným českým i zahraničním společnostem a při projektech spolupracujeme s předními právními, účetními a management konzultačními společnostmi.

    Místo výkonu práce: Praha

    • finanční analýza společností a různých sektorů ekonomiky
    • příprava transakčních dokumentů (profily společností, informační memoranda, atd.)
    • vytváření finančních modelů pro ocenění společností
    • podpora při vyjednávání smluvní dokumentace
    • aktivní účast při jednání s klienty a další podpora při realizaci poradenských mandátů v oblasti fúzí, akvizic, fundraisingu a vstupu na veřejné kapitálové trhy
    • podílení se na aktivním vyhledávání obchodních příležitostí

    Co požadujeme:

    • student posledních ročníků či čerstvý absolvent magisterského studia VŠ ekonomického směru
    • předchozí zkušenost v oblasti investičního bankovnictví nebo auditu výhodou
    • analytické a numerické myšlení
    • znalost finančních výkazů a základy účetnictví
    • pokročilá znalost Excelu
    • profesní znalost anglického jazyka (C1)
    • zodpovědnost, samostatnost, iniciativa
    • časová flexibilita

    Co nabízíme:

    • úzkou spolupráci v týmu seniorních investičních bankéřů a jejich vedení
    • ucelený pohled na jednotlivé projekty (nebude Vám zadávána jen dílčí práce, ale vždy budete seznámeni s logikou a komplexností daného projektu)
    • pracovní příležitost v mladé, dynamicky rostoucí, nezávislé finanční skupině
    • možnost profesního růstu
    • flexibilitu (s ohledem na souběžné studium)

    V případě Vašeho zájmu o tuto placenou stáž s výhledem na full-time pozici, zašlete prosím Váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na burda@roklen.cz. Budeme se těšit na naše osobní setkání.

    Chcete se stát naším novým Junior Analytikem v Roklen Corporate Finance?

    Write us
  • Associate in Roklen Corporate Finance+

    Associate in Roklen Corporate Finance

    Pro naše zavedené oddělení v oblasti poradenství při fúzích, akvizicích (M&A) a na kapitálových trzích hledáme zkušené talentované kolegy, kteří mají ambici a chuť pracovat v dynamickém a mladém týmu a získat prostor pro samostatné vedení CF a ECM projektů.

    Naše prémiové poradenské služby poskytujeme významným českým i zahraničním společnostem a při projektech spolupracujeme s předními právními, účetními a management konzultačními společnostmi.

    Místo výkonu práce: Praha 1

    • exekuce a získávání M&A a ECM projektů
    • odpovědnost za přípravu transakčních dokumentů (profily společností, informační memoranda, valuační reporty, atd.)
    • jednání s klienty při realizaci poradenských mandátů v oblasti fúzí, akvizic, fundraisingu a vstupu na veřejné kapitálové trhy
    • vedení finanční analýzy společností a různých sektorů ekonomiky
    • odpovědnost za vytváření finančních modelů pro ocenění společností
    • účast na tvorbě struktury transakcí a při vyjednávání smluvní dokumentace
    • management juniorních kolegů na projektech

    • 3-4 roky profesní praxe v obdobné pozici v poradenství, investičním bankovnictví, či private equity
    • praktická znalost oboru firemních financí, průběhu M&A a ECM transakcí
    • uzavřené univerzitní vzdělání ekonomického charakteru či odpovídající praxe
    • podnikatelské uvažování a analytické schopnosti
    • schopnost komunikovat s manažery klienta, rozhodovat, doporučovat, vzít odpovědnost a vést juniorní kolegy
    • zodpovědnost, samostatnost, iniciativa, schopnost pracovat pod stresem

    • úzkou spolupráci v týmu seniorních investičních bankéřů a jejich mentoring (nikoliv vedení)
    • atraktivní bonusový systém ohodnocení
    • pestrost klientů - podílení se na zajímavých projektech napříč všemi odvětvími
    • pracovní příležitost v mladé, dynamicky rostoucí nezávislé finanční skupině

    V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na burda@roklen.cz. Budeme se těšit na naše osobní setkání.

    Chcete se stát naším novým Associate in Roklen Corporate Finance?

    Write us

Do you have any other questions?

Contact us, all your questions will be answered today.

Contacts