Kariéra

Staňte se součástí ambiciózní společnosti. Staňte se součástí Roklenu.

Proč jít pracovat do Roklenu?

  • Zkušený management

    Jsme tým odborníku s bohatou praxí v investičním bankovnictví.

  • Unikátní produkty

    Vytváříme novou FinTech investiční platformu postavenou na revolučních produktech.

  • Rostoucí a dynamická firma

    U nás se budete podílet na vývoji inovativních produktů. Kromě zajímavé práce nabízíme příležitost dalšího profesního růstu. Je jenom na Vás, jestli nám předvedete svůj potenciál.

Koho hledáme?

  • Specialista Back Office (pracoviště Zlín)+

    Specialista Back Office (pracoviště Zlín)

    Finanční skupina Roklen hledá na plný pracovní úvazek kolegu/kolegyni na pozici Specialista Back Office

    do našeho mladého týmu Back Office, který/která by se podílel/la na vypořádání rostoucího objemu obchodních transakcí našich zákazníků.

    Náplň práce

    • vypořádání měnových transakcí zákazníků
    • přípravu a odeslání platebních instrukcí a konfirmace realizovaných transakcí
    • vypořádání obchodů s cennými papíry včetně transakcí realizovaných přes Fundlift
    • vedení evidence spojené s dražbami, squeeze outy, veřejnými návrhy a nabídkami převzetí
    • vedení evidence majetku zákazníků vč. pravidelné rekonciliace
    • komunikace s bankami, zahraničními partnery, protistranami

    Místo práce

    Zlín, náměstí Míru 64

    Datum nástupu

    nástup do zaměstnání možný ihned

    Požadujeme

    • VŠ vzdělání ekonomického zaměření (vhodné i pro čerstvé absolventy)
    • znalost ČJ, AJ slovem i písmem
    • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, analytické myšlení
    • velmi dobrá znalost MS Office

    Nabízíme

    • příjemnou atmosféru v přátelském kolektivu ve Zlíně
    • práci v profesionálním a dynamickém týmu
    • možnost osobního rozvoje v oblasti finančních trhů a specializovaných finančních transakcí
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • účast na firemních akcích

    Kontakt

    Cítíte-li se naší nabídkou osloveni a Vaše dosavadní znalosti a zkušenosti se slučují s uvedenými požadavky, neváhejte zaslat svůj strukturovaný životopis v ČJ včetně adresy, e-mailu a telefonního čísla na níže uvedené kontakty.

    Roklen360, a.s.

    Jan Mach

    provozovna

    náměstí Míru 64

    760 01 Zlín

    e-mail: mach@roklen.cz

    Chcete se stát naším novým Specialistou Back Office?

    Napište nám

Máte další otázky?

Kontaktujte nás, odpovíme ještě dnes.

Kontakty