Ako to funguje

Menit peniaze online je jednoduché

Výmena peňazí v troch krokoch

1.

Zadajte čiastku výmeny a zistite kurz

Okamžite uvidíte svoj kurz včetně marže. Směnu můžete provést online nebo telefonicky, potvrzení obchodu Vám přijde vzápětí emailem.

2.

Zvolte si, kam chcete poslať peniaze

Pošlite peniaze späť na svoj účet, nebo do více než 200 zemí světa. Vše je maximálně jednoduché a kdykoli je vám připraven pomoci náš makléř.

3.

Zašlite nám peniaze za výmenu

Pokiaľ nemáte peniaze na svojom účte RoklenFx, zašlete nám je nejpozději do následujícího pracovního dne na jeden z našich bankovních účtů u osmi českých bank.

Stiahnuť návod

Ponuka pre firmy!

Vieme, že podnikanie nie je jednoduché a preto sa vám ho snažíme uľahčiť tým, že prinášame finančné úspory pre ďalší rozvoj vašej spoločnosti. Ako to u nás prebieha a čo vám dáme naviac?

Zobraziť viac
Woman on call

Sme tu pre vás!

Potrebujete poradiť s registráciou? Neviete, ako si priradiť bankový účet, alebo zadať platbu? Kontaktujte nás prosím

Telefonicky
(+420) 236 071 600

Príklady výmeny zákazníka cez RoklenFx

Fiktivny pán Novák pravidelne faktúruje zahraničnému odberateľovi v EUR za poskytované IT služby při vývoji webových stránek. Má tedy potřebu směnit 10 000 EUR do CZK.

PRIEBEH S ROKLENFX

1.

Zákazník si v online prostredí zadá predaj 10 000 EUR do CZK. Okamžitě vidí svůj kurz na prodej EUR za 26,00 CZK, který si může porovnat s nabídkou banky (banka mu nabídne kurz 25,50). Poté snadno dvěma kliky provede směnu v RoklenFx.

Do e-mailu ihned obdrží potvrzení provedené směny 10 000 EUR za dohodnutý kurz.

2.

Po výmene zadá Roklenu příkaz k převodu směněné částky v CZK zpět na svůj účet v české bance ze seznamu svých příjemců v CZK.

3.

Pan Novák zasiela ze svého bankovního účtu 10 000 EUR na bankovní účet Roklenu, který je ve stejné bance. Platba je tedy připsána na účty Roklenu téměř okamžitě. Roklen po připsání EUR zasílá na CZK účet klienta 260 000 CZK a směna je tímto dokončena.

VÝSLEDOK VĎAKA ROKLENFX

Klient ušetril 5 000 Kč na jedné směně díky výhodnějšímu kurzu. Jeho banka si ale může zaúčtovat poplatek za převod EUR v rámci banky.