Jak to funguje

Měnit peníze online je tak snadné

Směna ve třech krocích

1.

Zadejte částku směny a zjistěte kurz

Ihned vidíte svůj kurz včetně marže. Směnu odsouhlasíte pomocí zaslaného SMS kódu a vzápětí vám přijde potvrzení o uzavření obchodu na váš e-mail.

2.

Zvolte si, kam chcete odeslat peníze

Směněné prostředky si můžete zaslat zpět na svůj účet nebo do více než 200 zemí světa. Vše je maximálně jednoduché a rychlé.

3.

Zašlete nám peníze za směnu

Pokud nemáte prostředky na úhradu směny na svém multiměnovém účtu RoklenFx, zašlete nám je nejpozději do dvou pracovních dnů na jeden z našich bankovních účtů.

Stáhnout návod

Nabídka pro firmy!

Víme, že podnikání není snadné, proto jsme připravili speciální nabídku pro podnikatele.

Zobrazit více
Woman on call

Jsme tady pro vás!

Potřebujete poradit s registrací? Nevíte, jak přiřadit účet či zadat platbu? Kontaktujte nás v pracovních dnech mezi 8:00 a 17:30.

Telefonicky
(+420) 236 071 600

Příklady směny zákazníka přes RoklenFx

Pan Novák pravidelně fakturuje zahraničnímu odběrateli v EUR za poskytované IT služby při vývoji webových stránek. Má tedy potřebu směnit 10 000 EUR do CZK.

PRŮBĚH S ROKLENFX

1.

Zákazník si v online prostředí zadá prodej 10 000 EUR do CZK. Okamžitě vidí svůj kurz na prodej EUR za 26,00 CZK, který si může porovnat s nabídkou banky (banka mu nabídne kurz 25,50). Poté snadno dvěma kliky provede směnu v RoklenFx.

Do e-mailu ihned obdrží potvrzení provedené směny 10 000 EUR za dohodnutý kurz.

2.

Po směně zadá Roklenu příkaz k převodu směněné částky v CZK zpět na svůj účet v české bance ze seznamu svých příjemců v CZK.

3.

Pan Novák zasílá ze svého bankovního účtu 10 000 EUR na bankovní účet Roklenu, který je ve stejné bance. Platba je tedy připsána na účty Roklenu téměř okamžitě. Roklen po připsání EUR zasílá na CZK účet klienta částku 260 000 CZK a směna je tímto dokončena.

VÝSLEDEK DÍKY ROKLENFX

Klient ušetřil 5 000 Kč na jedné směně díky výhodnějšímu kurzu. Jeho banka si ale může zaúčtovat poplatek za převod EUR v rámci banky.