Získejte více

RoklenFx pro firmy a podnikatele!

Firmy s obratem do 200 mil. Kč

Víme, že podnikání není snadné, proto se vám ho snažíme ulehčit tím, že přinášíme finanční úspory pro další rozvoj vaší firmy. Jak to u nás probíhá a co vám dáme navíc?

Zahraniční platby pro podnikatele ZDARMA*

Pro firmy a podnikatele máme speciální nabídku: ke každé směně jednu odchozí platbu zdarma*. Nemusíte tedy platit až tisíce korun za odeslání zahraniční platby.

Výhodné a transparentní kurzy

Kurz který vidíte, je pro vás kurz konečný. Naše marže se vždy řídí dle ceníku, máte tedy jistotu, že je po pár obchodech nebudeme navyšovat (jak bývá zvykem u naší konkurence). Nemusíte tedy ztrácet čas kontrolou kurzů a můžete se naplno věnovat svému podnikání.

Rychlé převody a zahraniční platby

Jelikož máme účty vedeny v řadě českých bank, jsou převody v rámci těchto bank otázkou několika desítek minut. Zároveň pro zajištění rychlých mezinárodních plateb spolupracujeme se zahraničními FinTech institucemi a mezinárodními bankami.

Nastavení limitních transakcí

Potřebujete směnit za daný kurz, ale nemáte čas sledovat trhy? Zadejte si u nás hlídání kurzu a pří dosažení požadované úrovně směnu provedeme, nebo vám zavoláme.

Smlouva bez paušálů a závazků

Smlouva s námi vás nezavazuje k žádným měsíčním platbám ani povinným objemům směn. Chceme vám vždy nabídnout ten nejvýhodnější kurz. Nejsme přeci v bance.

Telefonicky nebo online

Záleží jen na vás, jak chcete směny a platby provádět. Dáváte přednost směně online? Máme pro vás intuitivní online platformu. Chcete provést směnu telefonicky s makléřem a probrat s ním aktuální situaci na trhu? Není problém, zavolejte náš telefonický dealing (+420) 236 071 602.

Woman on call

Jsme tady pro vás!

Chcete se dozvědět více nebo nezávazně zjistit kurz směny?

Volejte náš dealing
(+420) 236 071 602

Příklady směn podnikatelů přes RoklenFx

1. Nákup zahraniční měny

Fiktivní firma ASCULP s.r.o. dováži součástky ze zahraničí a každý měsíc platí svému německému dodavateli fakturu na 50 000 EUR.

Průběh s RoklenFx

1.

Zákazník si v online aplikaci zadá nákup 50 000 USD. Okamžitě vidí kurz na nákup USD za 20,80 Kč, který může porovnat s nabídkou banky (standardní banka nabídne kurz na nákup USD za 21,00 Kč). Poté snadno dvěma kliky zrealizuje nákup u Roklenu.

Do e-mailu ihned přichází potvrzení o nákupu 50 000 USD společně s informací, jakou částku v CZK má zaplatit na účet Roklenu.

2.

Zákazník zasílá 1 040 000 Kč na CZK účet Roklenu, který je ve stejné bance – platba za směnu je připsána bez prodlení (seznam bank Roklenu).

3.

Po směně firma jednoduše zadá online platbu na zvolený účet dodavatele v USA, výběrem ze svého seznamu příjemců plateb.

Roklen následně zasílá 50 000 USD na vybraný účet.

Výsledek díky RoklenFx

Klient v tomto případě ušetřil 10 000 Kč díky výhodnějším kurzům a dalších 200 Kč na zahraniční platbě.

2. Směna do českých korun

Pan Navrátil pravidelně fakturuje za své IT služby v eurech. Každý měsíc tedy směňuje částku 5 000 EUR do CZK.

Průběh s RoklenFx

1.

Zákazník si v online aplikaci zadá prodej 5 000 EUR. Okamžitě vidí svůj kurz na prodej EUR za 25,40 Kč, který si může porovnat s nabídkou banky (banka mu nabídne kurz 24,80 Kč). Poté snadno dvěma kliky provede nákup u Roklenu.

Do emailu ihned obdrží potvrzení směny na prodej 5 000 EUR.

2.

Pan Navrátil zasílá eura na účet Roklenu, který je ve stejné bance – platba je připsána na účty Roklenu téměř okamžitě (seznam bank Roklenu).

3.

Zákazník zadá online platbu směněné částky v CZK zpět na svůj účet v české bance.

Roklen bez prodlení po připsání EUR zasílá na účet klienta 127 000 CZK a směna je tímto zrealizována.

Výsledek díky RoklenFx

Klient ušetřil na jediné směně 3 000 Kč díky výhodnějším kurzům.